logotyp
Login

Aktuality

Vážení rodiče,

prázdniny nám pomalu končí a my se s celým kolektivem těšíme na setkávání s vámi a s vašimi dětmi.

Tímto bych vás ráda seznámila s provozními informacemi. V mateřské škole probíhá zateplení budovy, a tudíž jsou podmínky na pozemku školy omezeny. Prosíme, abyste respektovali pravidla pohybu a nevstupovali do prostor, které jsou odděleny plotem. K mateřské škole se dostanete po dlážděném chodníčku, který vede k hlavnímu vchodu a k šatnám jednotlivých tříd. Na pozemku školy nezůstávejte zbytečně dlouho.

U všech nově přijatých dětí bude probíhat proces adaptace tak, aby si děti zvykly na jejich nový život docházky do mateřské školy a abychom zajistili přirozený návyk na odloučení od rodičů.

Adaptace ve dnech čtvrtek 1.9. a pátek 2.9. proběhne přítomností dětí v mš v délce jedné hodiny, postupně budeme prodlužovat přítomnost dětí. Ve dnech 1.9. a 2.9. bude odhlášeno stravné na celý den všem dětem v adaptačním režimu. Další dny bude strava řešena individuálně, podle délky pobytu dítěte v MŠ.

Dovolujeme si nové děti a jejich rodiče pozvat 31.8.2022 mezi 9 a 10 hodinou do mateřské školy, kde si budou moci prohlédnout svou třídu.

Vzhledem k tomu, že děti nemohou využívat venkovní pítka, prosíme Vás o součinnost při zajištění pitného režimu dětí. Prosíme, pořiďte každému dítěti pevnou láhev, kterou dítě dokáže ovládat a která neteče. Láhev musí být viditelně, nesmazatelně podepsána a každý den si dítě naplněnou láhev přinese do mateřské školy a při odchodu odnese domů. V případě potřeby bude dítěti doplněna do láhve čistá voda.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás

 

Mgr. Bc. Lucie Polívková, DiS.

ředitelka školy

Novinky

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
Mateřská škola Praha 10, U Roháčových kasáren 1215/14,
příspěvková organizace


e-mail: info@msrohacovky.cz
tel.: Call +420 267 311 073


Adresa školy:

Mateřská škola
U Roháčových kasáren 1215/14
100 00, Praha 10 Vršovice

Ředitelka školy:
Mgr. Bc. Lucie Polívková, DiS.

Statutární zástupce:
Zuzana Šklíbová

Zřizovatel:
Městská část Praha 10, Vršovická 68/1429

Právním subjektem – příspěvkovou organizací od 1.7.2001

IČO: 70924317
https://www.facebook.com/
Domů

Created by © 2021 - 2022ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign